Prvi dan nove web stranice

Udruga Dira Srce

Prvi dan nove web stranice

Poštovani,

ovo je naša prva objava na novoj web stranici. Potruditi ćemo se da budemo redoviti, i nadamo se da će Vas zanimati naše teme. Slobodno nas možete kontaktirati sa prijedlozima o temama koje bi Vas zanimale, a vezane su za našu udrugu DIRA.

Na web stranici smo odlučili postaviti upitnik za roditelje. Ako vam je potrebna pomoć pri ispunjavanju, možete nas slobodno kontaktirati.

Ako želite postati član naše udruge, možete nas kontaktirati i odmah ispuniti obrazac:
udruga-dira.hr/postanite-clan/

Otvorili smo i Instagram profil, gdje ćemo objavljivati fotografije, te će nam služiti kao svojevrsna galerija. Ako koristite ovu društvenu mrežu možete nas zapratiti, a na našoj naslovnoj stranici nalaziti će se posljednje objave direktno sa Instagrama.
www.instagram.com/dirarijeka

Ne propustite događaje udruge i zapratite nas na Facebook-u. Ako ne koristite tu društvenu mrežu, možete posjetiti našu web stranicu i odmah na naslovnoj će se nalaziti popis događaja.
www.facebook.com/dirarijeka

Hvala od srca,