Plan i program aktivnosti za 2022./2023.

Poštovani članovi i oni koji će to tek postati,

s velikim veseljem najavljujemo aktivnosti koje će naša udruga nuditi tijekom školske godine 2022./2023.

AKTIVNOSTI I RADIONICE:

1. SUBOTNJE KREATIVNE RADIONICE – održavaju se subotom od 10.00 do 12.00 sati, a obuhvaćaju različite aktivnosti: likovne, sportske, glazbene i praktične (domaćinstvo). Cijena jedne radionice po djetetu je 10€ (75,35 kn) za članove Udruge te 15€ (113,02kn) za ostale. Voditeljice su mag. prim. educ. uz podršku naših volontera.

2. ATLETIKA – treninzi atletike održavaju se srijedom i petkom od 18.00 do 19.00 sati pod vodstvom više trenerice Jasmine Lukšić. Mjesečna cijena za članove Udruge je 13,50€ (101,72kn), a za ostale 27€ (210,97kn).

3. KREATIVNE RADIONICE TIJEKOM ŠKOLSKIH PRAZNIKA – održavaju se za vrijeme proljetnih, ljetnih, jesenskih i zimskih školskih praznika, radnim danom od 8.00 do 12.00 sati.  Voditeljice su mag. prim. educ. uz podršku volontera.

5. GLAZBENA EDUKACIJA  – održava se pod vodstvom mag. mus. Maje Šajatović. Edukacija obuhvaća sviranje klavira, učenje notnog pisma i pjevanje klasične i popularne glazbe. Satovi klavira i učenja notnog pisma održavat će se jednom tjedno po 30 minuta  ili 45 minuta. Satovi pjevanja traju 60 minuta. Termini i informacija o cijene pojedinog glazbenog programa dogovaraju se izravno s mentoricom Majom Šajatović na broj telefona 091 753 89 34

I na kraju, ali nikako manje bitno: PREDAVANJA I RADIONICE ZA RODITELJE, IZLETI I DRUŽENJA ZA OBITELJ!! Kao i do sada, važan dio djelovanja naše udruge su edukacije, predavanja i radionice za roditelje i članove obitelji, kako bismo svojoj djeci mogli pomagati u svim situacijama, svakodnevno! Roditelji su ti koji su “na prvoj liniji bojišnice” i važnost njihove edukacije i osposobljavanja za život i rad s djecom je od izuzetne važnosti! Sve naše radionice i predavanja za članove udruge su besplatna!
Opušten, sretan, zadovoljan i ostvaren roditelj je dobar roditelj!! Naša misija je organizirati druženja i izlete na kojima ćemo se zbližiti, opustiti, ali i razmjenjivati iskustva. Do sada se taj “recept” pokazao uspješnim, pa nastavljamo s njim i u budućnosti…

Za sve informacije i prijave možete nam se javiti:

e- mail: dira.rijeka@gmail.com

mob.: +385 91 620 93 18.

Vaša DIRA Rijeka!

Želiš li postati

Volonter?

Pojedinci/ke zainteresirani za volontiranje u Udruzi DIRA mogu dobiti informacije o našoj udruzi na ovoj stranici. Podijeli svoju ideju s nama i
Želiš li postati

Volonter?